Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Robimy to najlepiej z myślą o Tobie!

Zapewnimy Tobie i Twojej rodzinie:

Bezpieczeństwo

Wygodę i oszczędność czasu

Rozwiązanie problemów

W ramach współpracy w zakresie pośrednictwa w sprzedaży, kupnie, wynajmie nieruchomości oferujemy:

Doradcą naszej firmy jest rzeczoznawca majątkowym z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Korzystając z usług naszej firmy Klient pozna realną cenę, za jaką można sprzedać daną nieruchomość. Swoją wiedzę o wartości opieramy o rzeczywiste akty notarialne transakcji nieruchomości jakie miały miejsce na terenie woj. świętokrzyskiego i mazowieckiego a nie tylko ceny ofertowe. Warto w takim przypadku wesprzeć swoje emocje głosem zdrowego rozsądku i praktycznej wiedzy.

sprzedając nieruchomości sprzedający chce uzyskać za nią jak najlepszą cenę. Nasza firma znająca realia rynku przedstawi w jakich granicach kształtują się ceny nieruchomości w danej miejscowości i jej poszczególnych częściach, m.in aby klient nie był zaskoczony małym zainteresowaniem ze strony kupujących. Podchodząc do danej nieruchomości zbyt emocjonalnie ze względu na jej wartość sentymentalną zazwyczaj sprzedający zawyża cenę, co może wydłużyć proces sprzedaży.

jeśli sprzedajemy nieruchomości otrzymane w spadku lub takie, co do stanu prawnego których nie mamy pewności, warto powierzyć naszej firmie szczegółową weryfikację. Dzięki temu unikną Państwo pułapek prawnych uniemożliwiających sprzedaż i uzyskanie jak najlepszej ceny, a przede wszystkim potencjalnych problemów w przyszłości. Na stałe współpracujemy z doświadczonymi prawnikami dzięki czemu szybko i sprawnie potrafimy wyprostować stan prawny nieruchomości i wszystkie nieścisłości w dokumentach.

w imieniu klientów szybko przygotujemy wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do sprzedaży, jak m.in. akt nabycia nieruchomości, zaświadczenia ze spółdzielni, zaświadczenie o braku osób zameldowanych, wypis i wyrys z rejestrów gruntów itp. Wyeliminuje to stratę prywatnego czasu klienta i koszty przejazdów na odwiedzanie urzędów i pobieranie dokumentów z różnych miejsc w różnym czasie.

zapewniamy 100 % dyskrecji. Wszystkie informację jakie nam przekaż Klient lub jakie nabędziemy w procesie sprzedaży zostaną z nami.

doskonale wiemy, jak przyspieszyć proces sprzedaży nieruchomości, np. współpracując z innymi pośrednikami w woj. świętokrzyskim i wymieniając się wzajemnie kontaktami do osób potencjalnie zainteresowanych ofertą, promując ją na 21 serwisach ogłoszeń w internecie, na własnej stronie www, Facebooku i Instagramie czy YouTube. Wykorzystujemy też tradycyjne formy ogłoszeń takie jak gablota w pasażu Leclerc w Ostrowcu Świętokrzyskim, ulotki, promując naszą firmę w radiu, prasie czy przez radiowęzeł na targu miejskim, wykorzystując banery tradycyjne i 3D, organizując dzień otwarty czy korzystając z systemów wymiany ofert pozyskanych na wyłączność. Dodatkiem do tego jest marka agenta która ciągle rozwija się przez filmiki i zdjęcia na mediach społecznościowych docierając do większej liczby odbiorców niż osoby szukające nieruchomości na portalach ogłoszeniowych.

nic tak nie pomaga w wypromowaniu oferty sprzedaży, jak profesjonalnie wykonane, atrakcyjne zdjęcia. Nasze biuro nieruchomości korzysta z nowoczesnych technologii, a wszystko to, by ciekawie i jak najwierniej przedstawić ofertę, i tym samym zainteresować klienta. Klasyczne zdjęcia, często wykonywane nieudolnie i chaotycznie, zdecydowanie już nie wystarczają, by skutecznie sprzedawać nieruchomości. Agenci świadomi są silnej konkurencji na rynku i odważnie decydują się stawiać nie tylko na wysoką jakość zdjęć ofertowych, wykonując profesjonalne sesje zdjęciowe nieruchomości, ale także na ciekawe jej zaprezentowanie, wykorzystując multimedialne i wirtualne prezentacje. W procesie sprzedaży nieruchomości przekraczającym pół roku odświeżamy sesję zdjęciową ukazując nową porę roku i to jak nieruchomość prezentuje się po zmianie otoczenia.

to interaktywne rozwiązanie doskonale sprawdza się w dzisiejszym zabieganym świecie. Klient zwiedza interesującą go nieruchomość od środka, niemal jakby znajdował się na miejscu. Wykorzystując wirtualny spacer jesteśmy w stanie „oprowadzić” klienta po interesującej go nieruchomości, a on może dokładnie ją obejrzeć nie wychodząc z naszego biura! Ogranicza to do minimum wizyty z klientami na nieruchomości. Dzięki czemu nie będą Państwo musieli angażować się każdorazowo w prezentowanie nieruchomości, ograniczając się jedynie do klientów już zainteresowanych. Wizytami nie dezorganizujemy Państwu życia prywatnego i zawodowego. Rozwiązanie to nie zastąpi oczywiście realnej prezentacji nieruchomości, ale z pewnością pomoże poszukującemu wyselekcjonować najciekawsze oferty, a sprzedającemu zwiększa to poczucie bezpieczeństwa, chroni prywatność.

Ciągle się rozwijamy biorąc przykłady z lepszych od siebie i adaptując ich sposoby marketingu na Nasz lokalny rynek. Podglądając zagranicznych pośredników nieruchomości prezentujących na filmach w serwisie YouTube, TikTok oraz na Instagramie nieruchomości swoich klientów wyceniane na miliony dolarów chcieliśmy wprowadzić nieco świeżości na rynku i prezentować w taki sposób Nasze nieruchomości niezależnie od ich ceny ofertowej. Jest to Nasza darmowa usługa premium dla każdej nieruchomości związanej z nami umową pośrednictwa w sprzedaży.

weryfikacja potencjalnych oglądających nieruchomość. Duże znaczenie ma również bezpieczeństwo przeprowadzenia transakcji, które nasze biuro nieruchomości gwarantuje sprzedającemu. Ma on pewność, że nie trafi do niego przypadkowa osoba z ulicy, ale osoba już wcześniej zweryfikowana w biurze nieruchomości – spisana z dowodu osobistego. Wizyty na nieruchomości odbywają się zawsze w obecności pośrednika nieruchomości.

Sprzedający oszczędza zarówno czas, jak i koszty, ponadto może umożliwić oględziny nieruchomości oddając do niej klucze, jak również zlecić negocjacje ceny pośrednikowi: koszty dojazdu do pokazywanej nieruchomości pośrednik pokrywa w ramach prowizji, którą pobiera w momencie sprzedaży. Tym sposobem osoba sprzedająca często przyjeżdża tylko na moment zawarcia wcześniej przygotowanej umowy notarialnej.

czyli przygotowanie mieszkania do profesjonalnej sesji zdjęciowej promującej ofertę. Doradzimy, jak przeprowadzić home staging na własną rękę – podpowiemy, jak sprzątnąć mieszkanie czy jakie przedmioty codziennego użytku lepiej usunąć w trakcie robienia zdjęć i oglądania nieruchomości przez potencjalnych nabywców. W razie potrzeby na pewno zaproponujemy również usługi profesjonalnych home stagerów.

pomoc w przygotowaniu się do sprzedaży domu lub mieszkania będzie nieoceniona zwłaszcza w przypadku, jeśli zabieramy się do tego po raz pierwszy i nie wiemy, jakiego rodzaju dokumenty będą interesować kupujących, jak powinniśmy im zaprezentować daną nieruchomość, jak można negocjować ceny itp.

możemy przejąć prowadzenie negocjacji cenowych, które na ogół bywają trudnym procesem dla osób niezajmujących się tym na co dzień.

biuro nieruchomości posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności zawodowej. Bierzemy pełna odpowiedzialność za nasze działanie.

jest bardziej korzystna dla klienta niż umowa otwarta (bez wyłączności), gdyż jest bardziej skuteczna. Tylko pozornie w przypadku umów otwartych właściciel ma większe możliwości, zlecając sprzedaż nieruchomości kilku biurom oraz próbując sprzedać nieruchomość na własną rękę. Wydawać by się mogło, że jest to bardziej opłacalne, gdyż jeśli sam znajdzie nabywcę, to nie płaci pośrednikowi. Ponadto zgłaszając ofertę do kilku biur, wydaje się, że jest większa szansa znalezienia potencjalnego nabywcy. Takie myślenie może być jednak błędne. Biuro nieruchomości przy umowie bez wyłączności ogranicza reklamę takiej nieruchomości. Ograniczenia te wynikają z braku pewności, czy poniesione koszty wrócą się w postaci wynagrodzenia pobieranego dopiero przy sprzedaży. Stąd też najczęściej pojawia się tylko krótkie ogłoszenie w prasie lokalnej lub Internecie, bez możliwości umieszczania zdjęcia ze szczegółowym opisem i lokalizacją nieruchomości. Co więcej osoba chcąca obejrzeć nieruchomość, której sprzedaż prowadzona jest na zasadzie umowy otwartej, musi pisemnie potwierdzić odbiór oferty, co wiąże się każdorazowo z koniecznością wizyty w biurze pośrednika. Umowa na wyłączność daje szereg wymiernych możliwości, między innymi: pośrednik może taką, i tylko taką ofertę umieścić w systemach MLS (bezpośrednia wymiana ofert) i wtedy dostęp do tej oferty mają wszyscy pośrednicy partycypujący w systemie. Oferta ta reklamowana jest z pełną galerią zdjęć i szczegółowym opisem, niejednokrotnie z dokładną lokalizacją. Ogłoszenie trafia do całej prasy branżowej, czyli tej, w której faktycznie szuka się „dobrych ofert”, jak również na praktycznie wszystkie branżowe portale internetowe w całej Polsce i za granicą.

ustalana każdorazowo; istnieje możliwość indywidualnej negocjacji wysokości prowizji, którą pobieramy dopiero po podpisaniu aktu notarialnego sprzedaży nieruchomości. Stawiamy i wierzymy w swoją skuteczność, nie asekurujemy się wcześniejszymi zaliczkami na pokrycie naszych kosztów działań sprzedażowych czy tez nie pobieramy opłat w ratach. Jesteśmy zmotywowani do zakończenia z sukcesem współpracy z naszym klientem.

Współpracujemy z doświadczonym biegłym sądowym rzeczoznawcą majątkowym. Wykonuje dla nas analizy rynku, indywidualne oceny nieruchomości oraz przygotowuje dla naszych klientów operaty szacunkowe potrzebne do zabezpieczenia nieruchomości kredytem hipotecznym. Wycenia nieruchomości mieszkaniowe, komercyjne oraz grunty inwestycyjne na rzecz osób fizycznych i prawnych, instytucji sektora finansowego i publicznego, kancelarii prawnych.

współpracujemy z doświadczonymi specjalistami finansowymi. Oferujemy bezpłatne sprawdzenie zdolności kredytowej, przygotowanie kilku ofert finansowania oraz pomoc w uzyskaniu kredytu. Wszystko w jednym miejscu w naszej siedzibie lub w miejscu wskazanym przez klienta.

na terenie woj. świętokrzyskiego i mazowieckiego. Kilkuletnia współpraca w zakresie pośrednictwa w kupnie sprzedaży i najmie nieruchomości dla tej grupy inwestorów zaowocowała trwałymi relacjami zawodowymi. To potencjalna grupa odbiorców Państwa oferty i to właśnie my im ją przedstawimy!

Dzięki dużemu doświadczeniu na rynku nieruchomości w tym w inwestowaniu, patrząc na nieruchomości jesteśmy w stanie zauważyć jej inne alternatywne możliwości wykorzystania i zwiększenia zysku. Kto lepiej zrozumie Państwa jak nie inny inwestor?

nasze biuro świadczy usługi od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18 – są to najszersze godziny pracy wśród biur na terenie woj. świętokrzyskiego. Rozwiązanie to jest przygotowane z myślą o naszych klientach, by mogli oni nas odwiedzać w godzinach dla siebie odpowiednich, nie dezorganizując życia zawodowego i osobistego. Jesteśmy w stanie dostosować się do innych terminów spotkań po wcześniejszym zgłoszeniu takiej potrzeby. Jesteśmy dostępni pod telefonem i mailem do późnych godzin wieczornych, a także w weekendy i święta – wystarczy zadzwonić.

w przypadku klientów (sprzedający, kupujący) mających bariery komunikacyjne w przemieszczaniu się i dotarciu do nieruchomości w celu jej oględzin, oferujemy transport firmowym samochodem.

pracujemy na rekomendacjach, dlatego najważniejszy jest dla nas klient i jego zadowolenie.

Wszystko to pozwala nam na podejście do każdego zlecenia z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem.

Zapraszamy do współpracy.

Zapoznaj się z naszymi ofertami