Kim jesteśmy?

Założycielem firmy jest Klaudia Gagat. Od kilkunastu lat prywatnie jestem związana z branżą nieruchomości. Początkowo była to praca asystenta rzeczoznawcy majątkowego aż do czasu gdy zauważyłam że ta branża jest niesamowicie ciekawa i wciągająca.

Zaczęłam się dokształcać prywatnie z niekończącej się ciekawości, chciałam znać się na instalacjach, prawie, możliwościach adaptacji, procesie budowy, wiedzieć więcej – a najlepiej wszystko. Pewnego dnia znajomy zabrał mnie ze sobą na oglądanie nieruchomości, którą był zainteresowany i chciał mojej opinii. Gdy okazało się, że wychwyciłam kilka nieścisłości w ogłoszeniu a dodatkowo poinformowałam nieświadomego sprzedającego ile podatku będzie musiał zapłacić – wtedy uświadomiłam sobie że przecież wiele osób nie wie jak sprzedawać swoją nieruchomość, ile jest warta, w jakim jest stanie, co trzeba brać pod uwagę przy jej dzieleniu i sprzedaży a przede wszystkim jak nie zrobić sobie krzywdy, wisienką na torcie była informacja od sprzedającego że „jego agent go o tym nie poinformował”.

Stąd wziął się pomysł zostania pośrednikiem w obrocie nieruchomościami po to, aby inni mogli także skorzystać z mojej już nabytej a ciągle rozwijanej wiedzy o nieruchomościach. Zostałam pośrednikiem w obrocie nieruchomościami dla powiatu ostrowieckiego, opatowskiego oraz starachowickiego.

Za mną już kilkuletnie doświadczenie i kilkadziesiąt nieruchomości które sprzedałam, kupiłam lub wynajęłam. Od kawalerek, duże apartamenty, działki, domy, z zadłużeniem, na kredyt, całą ulicę działek budowlanych, udziały, nieruchomości komercyjne a także nieruchomości Premium czyli unikatowe, takie które osiągają najwyższe ceny ze względu na swój standard wykończenia. Jako pośrednik prowadzący własne biuro kieruję się przede wszystkim zasadą „mniej a lepiej”. Nie jestem kolekcjonerem ofert jak wiele biur nieruchomości. Wolę posiadać ich mniej, około 20-25 niż całe setki, dlaczego ? Nieruchomości są dorobkiem życia, kosztują Nas wiele pieniędzy, nerwów, czasu, ale też przynoszą satysfakcję i dumę – trochę jak dzieci. Porównując pośrednika do opiekunki – kto według Was będzie lepiej opiekował się Waszym dzieckiem ? Opiekunka mająca na głowie dziesiątki jeśli nie setki dzieci czy taka która opiekuje się grupą max 25 dzieci?

Uczestniczę systematycznie w wielu szkoleniach rozwijających lub uaktualniających moją wiedzę.

Posiadam uprawnienia zawodowe:

nr 25476 w zakresie pośrednictwa nieruchomościami nadane przez Polską Federację Rynku Nieruchomościami,
nr 29601 w zakresie zarządzania nieruchomościami nadane przez Polską Federację Rynku Nieruchomości.

Tworzymy zgrany zespół

współpracując ze specjalistami, przedstawicielami wszystkich zawodów na rynku nieruchomości, jesteśmy w stanie szybko i profesjonalnie dostosować się do potrzeb klienta. Tworzymy team gotowy na wszelkie wyzwania. Energią, entuzjazmem oraz pozytywną synergią dzielimy się z naszymi klientami. Pracujemy według wysokich standardów, którymi kierujemy się we współpracy.

Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności.